Kurumsal
Hedefimiz standartların ötesinde bir çalışma sistemi ile yerimizde saymayıp kendimizi sürekli geliştirerek beklentilerin üzerinde bir noktaya ulaşmak. Siz değerleri müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak için çabalamaya ve gelişim göstermeye devam etmektir.

AKL ve ALDESA Yetkili Bayisiyiz. Profesyonel montaj ekibimizle siz müşterilerimizin araçlarını kendi aracımıza işlem yapma titizliğinde LPG dönüşüm işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin bize güvenmesi ve gönül rahatlığıyla araçlarını servisimize teslim etmeleri firmamızın en önemsediği konudur. Karşılıklı güven ortamında yapılan işlerde verimlilik yüksek olur. %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket eden firmamızın en büyük reklamı memnun kalan müşterilerimizin çevresine tavsiyesidir. Profesyonel ekibimizle bu konuda sizlere en kaliteli hizmetleri vermeye çalışan ELİT OTO GAZ'ı güvenilirlik konusunda daha önce araçlarını bize teslim eden değerli müşterilerimize sorabilirsiniz. Sizlerin can güvenliği bizim için her şeyden önce gelir. 
 
 
 
 
 
Pro WEB